UBiM

UBiM , tecrübesiyle teknik ve tasarım teknik anlamdaki kabiliyetini, internet konusundaki birikimini ve yaratıcılık yeteneklerini müşterilerine gerçek anlamda iş çözümleri sunmak için kullanmaktadır.UBiM web tabanlı ticaret stratejisindeki uzmanlığını, gelişen işin nasıl yapılacağını bilerek uygular.Yazılım ve tasarım alanındaki deneyimini, müşterilerinin ihitiyaçlarını karşılamak için kullanır.

Biz Bilgisayar Tutkunuyuz.

UBiM, grafik ve pazarlama konusundaki uzmanlığını, iş dünyasında sadece zirve kuruluşları değil her seviyedeki işletmeleri etkileyecek son teknoloji ile birleştirir. İş otomasyon süresince web sayfası/dahili sistem entegrasyonunda müşterilemizin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlarız. UBiM dayanıklı internal ve external web geliştirme, e-ticaret sitesi tasarlama ve web içerik yönetimi uzmanlığına sahiptir.

Sade Çarpıcı Özgünüz.

UBiM'in en önemli vasıflarından biri, büyük resmi görebilme kabiliyeti ve müşterileriyle işin başından sonuna kadar, internet dünyasından alınabilecek maksimum faydayı sağlamak için, uzun soluklu bir web pazarlama stratejisi üzerinde çalışmasıdır. Yıllar süren halkla ilişkiler ve pazarlama tecrübesi ile personelimiz, müşteriyi ve yarışı etraflıca araştırmakta, kısa ve uzun soluklu hedefleri tanımlamakta, stratejik pazarlama planı oluşturmakta ve en önemlisi bu stratejinin başarısını hayata geçirmekte ve takip etmektedir. Arzumuz tüm müşterilerimizle yen fikir ve stratejilerin belli periyotlarla hayata geçirildiği uzun soluklu ilişkiler içerisinde olmaktır.

Biz Yaratıcı Ruha Sahibiz.

Her pazarlama kampanyasının başarısı, yaratıcı ve zeki bir tasarıma dayanır. Her proje kullanıcıyı katılmaya zorlamalı ve yönlendirmelidir. UBiM'in hedefi müşterilerine kendi alanlarında lider olmalarını sağlayacak yaratıcı bir konum kazandırmaktır.

Biz Düşünürüz.

Alanındaki tecrübesiyle UBiM, teknik anlamdaki kabiliyetini, İnternet Pazarlamacılığı konusundaki birikimi ve yaratıcılık yeteneğini müşterilerine gerçek anlamda İş Çözümleri sunmak için kullanmaktadır.