Hakkımızda

UBiMSOFT, tecrübesiyle teknik ve tasarım teknik anlamdaki kabiliyetini, internet konusundaki birikimini ve yaratıcılık yeteneklerini müşterilerine gerçek anlamda iş çözümleri sunmak için kullanmaktadır.

UBiMSOFT web tabanlı ticaret stratejisindeki uzmanlığını, gelişen işin nasıl yapılacağını bilerek uygular.Yazılım ve tasarım alanındaki deneyimini, müşterilerinin ihitiyaçlarını karşılamak için kullanır.

UBiMSOFT, sektörel donanım ve yazılım çözümleri sunan, köklü ve disiplinli markalı firmaların Bölge Temsilciliğini gerçekleştiren arge çalışması sonucunda kurulmuş teknoloji firmasıdır.

UBiMSOFT profösyonel ekibi ile dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, Sunum ve Dijital Reklamcılık Sistemleri, Enerji Depolama Sistemleri alanlarında,araç takip sistemleri ,bilgisayar,web ve güvenlik sistemleri donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır.

UBiMSOFT Depo ve ambar yönetimi, lojistik ve sevkiyat sistemleri,  sıcak satış-siparis sistemleri, sayaç okuma, parkomat, kargo otomasyonu, entegrasyon yazılımları ve özel çözümler gibi operasyonel programlar ve bu faaliyetlerin tümünü kapsıyan ürün yelpazesi ile müşterilerine gerekli olan hızı ve dinamizmi sunmaktadır. Sunum Sistemleri ve dijital reklamcılık alanında, vitrin uygulamaları, sanal manken uygulamaları ve dijital eğitim çözümleri bulunmaktadır.

UBiMSOFT, ürünlerini yurt içi destek ve servis güvencesi ile sunmakta, donanım ve yazılım desteği sürekli olarak sağlanmaktadır. Ürün/çözümler ile ilgili her türlü eğitim ve yedek parça temini, satış sonrası hizmetler olarak sunulmaktadır.

MİSYONUMUZ

Türkiyenin teknoloji gücü olarak müşterilerine,çalışanlarına,sektörüne,ilkesine ve yakın bölgesine değer katmak, bilişim ve tüm alanlarda yeni ufuklar açmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz için iyi bir yatırım danışmanı uzman bir sistem entekratörü ve güvenilir bir kurum olmak,ülkemize ve yakın bölgesine teknoloji gücü olarak değer katmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bilgiye kolay ulaşabilen kurumsal anlamda firma hedeflerine uyumlu gelişmiş ve etkin bilgi sistemi oluşturmak.

TOPLAM KALİTE YÖNETİM Felsefesinden Hareketle müşterilerimiz İçin;
• Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile rahatlık ve pratiklik sağlayacak ürün yelpazesi sunmak, müşterilerimizle diyaloglarımızı artırarak, sürekliliği sağlayacak etki bırakmak.
Çalışanlarımız İçin;
• Oryantasyon ve kariyer planlaması yaparak yetkin ve deneyimli bir takım oluşturabilmek için eğitim ve iletişim kanallarını etkin kullanarak çalışanlarımızın gelişimini sürekli kılmak.
Çevre ve Toplum için;
• Etik değerlere sahip, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir şirket olarak Türkiye'nin gelişimine katkıda bulunmak.
Tedarikçilerimiz için;
• Tedarikçilerimiz ile açık ve şeffaf ilişkiler kurmak, kalite yönetim sistemi gereğinin karşılanmasını sağlamak. Kalite politikamız bir hedeften ziyade kalite yönetim sistemini uyguladığımızın ve sürekli iyileştirme sürecinde olduğumuzun kanıtıdır.